Březen 2010

26.3.- In Los Angeles

31. března 2010 v 15:01 | Susan |  A- Candids 2010
anne
Anne se svým přítelem na nákupech v Los Angeles.

Anne nominovaná na MTV Movie Awards

31. března 2010 v 14:58 | Susan |  A-News-Nomination and Winner
gd
Anne Hathaway byla za svůj výkon Bíle královny ve velkofilmu Tima Burtona Alenka v říši divů nominovaná na MTV Movie Awards 2010 za nejlepší herečku. Mezi nominovanými jsou také Dakota Fanning, Emma Watson, Jennifer Aniston nebo Sandra Bullock. Anne má tedy velkou konkurenci, ale pokud jí chcete svým hlasem podpořit můžete TADY  a 6. června se pak dozvíme jestli nominaci přeměnila ve vítězství.

Nadpis mě nenapadl:)

31. března 2010 v 14:47 | Susan
anne
Ahoj jsem Kačka, ségra Iz, a v její nepřítomnosti se pokusím přidat alespoň pár článků a novinek. Začnu hned dneska, protože se vyjímečně nemusím učit a navíc začínají prázdniny, tak odpočívám.
Taky bych byla ráda, kdybyste prominuli nekvalitu článků, které přidám, ale dělám to poprvé :) Myslím, že už nadpis hodně napovídá o mých nechvalných písemných projevech. Tak se omlouvám vám i Iz, která bude litovat, že mi to tu svěřila! Pokusím se napsat i nějaké komentáře ke spřáteleným stránkám, jen moc nevím co:)

Tak zatím ahoj:)

27. března 2010 v 19:53 | Susan |  About blog
iý
Tímto článkem bych se s váma chtěla na těch sedm týdnů, co tu nebudu, rozloučit:)) Zítra už odlítám, tak se sem už nedostanu. Možná v Angli, se sem pokusím něco napsat, protože si stejnak budu volat přes internet s rodiči, ale nic neslibuji:) No doufám, že to uteče jak voda, protože začínám mít vážně strach a nervozitu! Prosím, prosím, ať se mi tam líbí:)) Když ne, tak hned jedu domů:))
Takže se mějte krásně, občas sem klidně zavítejte, protože by tu pár článků mělo přibýt od ségry, nezanevřete na mě a na blog a snad až se vrátím, budu mít nadále všechny mé SB( ne že někdo z vás skončí!) a návštěvniky, kteří sem budou dál rádi chodit:) No tak ahoj:)) Vážně nevím, co psát:)
Jo a ještě je možný, že se tu objeví nový design, který mám objednaný:) Tak uvidíte:)
Tak už teda ahoj:)

Hayden protests in Japan

27. března 2010 v 19:42 | Susan |  Save the Whales
Mám tu pro vás ještě video, které vzniklo během včerejška v Japonsku v rámci Save the Whales.
Hayden přijela do Japonského města Taiji spolu se svým přítelem Wladimírem a dalšími aktivisty, aby se znovu pokusila bojovat proti zabíjení verlyb a delfínů, které je tady velmi rozšířené.
Snažila se spojit se starostou a zástupci svazu rybářu, ale zatím marně.
,, Chceme se s nima promluvit a přesvědčit je, aby omezili zabíjení živočichů a jako zdroje příjmu použili něco jiného, zkusili se zaměřit třeba na turistiku. Taiji je krásné město s nádhernou přírodou a volně žijícími živočichy a je škoda, aby bylo známo jako město, kde dochází k vraždám zvířat. Pokusíme se s nima domluvit." řekla k tomu Hayden.


26.-27. 3. 2010- In Taiji in Japan

26. března 2010 v 14:01 | Susan |  Save the Whales
Hayden se nám z Ameriky přesunula do Asie. Odjela do Japonska, kde bude pokračovat ve své kampani Save the whales. Přináším vám fotky z jejího týdenního pobytu tam.


free image host free image host free image host free image host

24.3.- Leaving a private yoga class

25. března 2010 v 16:48 | Susan |  A- Candids 2010
anne
Anne byla včera na soukromé hodině jógy v Beverly Hills, a když odcházela, pořídili nám paparazzi pár fotek:)

22.3.- With friend at Pop Killer

25. března 2010 v 16:41 | Susan |  A- Candids 2010
anne
Anne si zašla v pondělí s kamarádem na oběd do fast-foodu Pop Killer v LA. Zajímalo by mě, co si to tam tak zaujatě Anne prohlíží:)

Šťastná jak blecha, ale....

23. března 2010 v 17:09 | Susan |  About me

ikon
Jsem ten nejšťastnější človíček chodící po téhle planetu:)) A už v pondělí se nejšťastnější člověk chodit ocitne v Londýně a bude se kochat neskonalou krásou, kterou ono město fascinuje a o které se mi mohlo do dneška jenom snít:) Přestanu se ale rozplývat a snít a raději napíšu o co jde:)) V neděli odletám na sedm týdnů do Londýna:)) K mé nemalé radosti jsem byla vybraná na výměnný pobyt v Londýně, který naše škola pořádá. Minulý týden jsem psala test z angličtiny a ti, co ho měli nejlíp, pojedou na výměnný pobyt do Anglie:) A nevím jakou šťastnou náhodou jsem ten test napsala dobře a ještě s jedním klukem jsem byla vybraná:)) Strašně moc a moc se těším, i když na druhou stranu mám i trochu strach:))
No a tak jsem vám i chtěla oznámit, že tu teď bude pusto prázdno po dobu mé nepřítomnosti, tedy sedm týdnů. Tak snad se nebudete moc zlobit, odpustíte mi to a hlavně na mě a na blog nezanevřete. A doufám, že si mě SB nevymažou, protože za dva měsíce se vrátím a ráda bych s nima byla i nadále spřátelená a jako náhradu jim napíšu komentář ke každému článku, který v mé nepřítomnosti přidali:)
Ale je možné, že se tu čas od času nějaký článek objeví. Požádala jsem mojí drahou sestřičku jestli by mohla někdy něco přidat a slíbila že se pokusí a i párkrát oběhnout SB. Jsou v tom ale dva háčky- sestra se musí učit na maturitu a navíc nikdy neměla blog, takže neví, jak to chodí:)) Tak jen kdyby tu přibývaly pofidérní články a komenty, chci se předem omluvit. No snad to zvládne.
Vdyžtak jsem se chtěla ještě zeptat a požádat, jestli by někdo nechtěl třeba čas od času něco přidat, aby to nebylo vůbec neaktualizované. Vdyžtak napište, budu moc ráda:)
Ale už se nebudu vykecávat, i když bych se nejradši dál rozplývala:))
No do soboty možná ještě něco přidám a dám vám ještě vědět co a jak:))

21.3.- In Santa Monica

23. března 2010 v 16:17 | Susan |  A- Candids 2010
anne
Anne si nedělní sluneční odpoledne užívala s Adamem v Santa Monice, kde se byli podívat na maraton, který se tam ten den běžel. Moc jim to spolu sluší:))

20.3.- Out and about in West Hollywood

23. března 2010 v 16:09 | Susan |  A- Candids 2010
anne
Bohužel jenom čtyři, ne moc kvalitní fotky Anne ze soboty, kdy vystupovala z auta v Hollywoodu.

A boxing match in Dusseldorf

21. března 2010 v 18:41 | Susan
Hay se po dlouhé době někde ukázala. Včera byla fandit svému příteli Wladimírovi v nějakém boxerském zápasu v Dusseldrofu a následně pak spolu slavili jeho vítězství. Hay se mi tu nějak zvlášť nelíbí, jednak můj dojem kazí přítomnost Wladimíra, jednak celé černé oblečení a jednak mám pocit, že je Hayden nějak moc hnědá, asi to trochu přehnala na solárku:)
free image host free image host free image host free image host

18th Annual A Night At Sardi

21. března 2010 v 15:20 | Susan
Anne se 18. března zúčastnila charitativní akce A night at Sardis, která se snaží pomáhat lidem s Alzheimrovou chorobou. V rámci večera si Anne zazpívala, z toho jsou ty poslední dvě fotky. Bohužel je jen málo fotek, ale Anne to sluší, jen má nějaké zvláštní šaty:)
free image host free image host free image host

The Cove

20. března 2010 v 22:21 | Susan
the cove
Originální název: The Cove
Rok: 2009
Žánr: Dokument

Hayden se minulý rok zúčastnila natáčení dokumentu The Cove pojednávajícího o zabíjení delfínů a verlyb proti kterému Hayden urputně bojuje. Dokument jsem bohužel neviděla, ale má velmi kladné hodnocení a dokonce si letos odnesl Oscara za nejepší dokument,

Popis:
Ric O'Barry je známý trenér delfínů, který účinkoval ve známém americkém seriálu FLIPPER. Jenže poté, co spáchal jeden z delfínů sebevraždu přímo před jeho očima, se rozhodl tyto tvory chránit. Vytvoří tým, který se pokusí proniknout do přísně střežené zátoky v japonském Taiji, kde probíhají jatka těchto inteligentních tvorů a je jich ročně zabito přes 20 000. Zároveň odhalí vážnou hrozbu pro lidské zdraví. Díky tomuto odvážnému týmu má nyní možnost vidět celý svět, co se odehrává v Taiji a odkud pochází delfíni držení v zábavních akvaparcích.

Anne v novém filmu- One Day

20. března 2010 v 11:59 | Susan |  A-News-Project
zsk
Anne, která má na rok 2010 připravovanou propagaci ještě dvou filmů- drama Love and Other Drugs, kde hraje po boku Jaka Gyllenhaala a jehož premiéra je naplánována na září a komedii Fiance, která je stále v produkci, začne v létě natáčet nový film One Day. Bude se jednat o romantickou komedii, jejíž réžie se ujal dánský režisér Lone Scherfig, který si letos na konto připsal úspěšný film An Education. Film bude adaptací knihy Davida Nicholse, která vypráví osudy Emmy a Dextera každého 15. července po dobu 20 let. Roli Emmy by měla ztvárnit Anne a Dextera herec Jim Sturgess, kterého můžete znát například z filmů jako Oko bere nebo Napříč vesmírem.