Říjen 2010

Měsíční záliv

31. října 2010 v 19:06 | Susan
měsíční záliv
Originální název: The King and Queen of Moonlight Bay
Český název: Měsíční záliv
Žánr: Drama
Rok: 2003
Hrají: Kristen Bell, Tim Matheson, Sean Young
Kristen as: Alison

Popis:
Sedmnáctiletá Alison Dodgeová přijíždí do malého městečka Flagstaff v Arizoně za svým otcem Alem, který opustil rodinu, když jí bylo pět let. Chce pochopit, proč ji jako malou bez vysvětlení opustil, a navázat s ním vtah, dokud je ještě čas. Al Dodge ale není sladký tatínek, o kterém si léta večer co večer nechávala zdát. Bydlí v přívěsu na pláži, občas se napije a své city nikomu zásadně nedává najevo...

Sestra i matka

31. října 2010 v 18:45 | Susan
sestra i matka
Originální název: Gracie´s Choice
Český název: Setra i matka
Žánr: Drama
Rok: 2004
Hrají: Kristen Bell, Diane Ladd, Anne Heche
Kristen as: Gracie

Popis:
Sedmnáctiletá Gracie Thompsonová má stejné sny a přání jako všechny dívky v jejím věku. Ty se ovšem záhy rozplynou, když jí a jejím čtyřem bratrům hrozí, že od sebe budou odděleni a umístěni v ústavech a pěstounských rodinách za nezodpovědné chování jejich drogově závislé matky. Jenže Gracie se rozhodne udělat i nemožné pro udržení všech sourozenců pohromadě. Začne soudní boj o to, aby její matka byla právně zbavena rodičovských práv a ona sama byla ustanovena adoptivní matkou mladších sourozenců.  

Pravidla boje

31. října 2010 v 18:35 | Susan
spartan
Originální název: Spartan
Český název: Pravidla boje
Žánr: Thriller/ Krimi
Rok: 2004
Hrají: Kristen Bell, Val Kilmer

Popis:
Vojenský ranger Scott je požádán tajnou službou o pomoc při pátrání po zmizelé dceři vysoko postaveného politika. Všem je jasné, že se jedná o únos. Kolem Laury se začínají šířit zvěsti, že spávala se svým profesorem a že nebyla jediná. Pak se zastřelí agent, který ji měl hlídat. Stopy začínají vést k bostonským pasákům, kteří údajně Lauru prodali arabským obchodníkům s bílým masem. Pak je Lauřino tělo společně s tělem profesora vytaženo pobřežní hlídkou z moře. Scottovi však na její smrti nesedí několik věcí a zdá se, že někdo chce její smrt pouze nafingovat. Scott se pouští do pátraní na vlastní pěst, které jej zavede až do jemenské Dubaje.

Fifty Pills

31. října 2010 v 18:21 | Susan
fifty pills
Originální název: Fifty Pills
Český název: ?
žánr: Komedie
Rok: 2006
Hrají: Kristen Bell, John Hensley, Nora Zehetner
Kristen as: Gracie

Tráva

31. října 2010 v 18:07 | Susan
Tráva
Originální název: Reefer Madness: The Movie Musical
Český název: Tráva
Žánr: Komedie/ Muzikál
Rok: 2005
Hrají: Kristen Bell, Alan Cumming, Bill Campbell
Kristen as: Mary Lane

Popis:
Reefer Madness - slavný muzikál, který byl uváděn v Los Angeles historicky nejdelší dobu. Film se odehrává v malém americkém městě roku 1936, v době, kdy se mládež začala pohupovat na vlnách marihuanového opojení. Rodiče středoškoláků jsou pozváni do posluchárny místní školy, aby vyslechli přednášku Lektora (Alan Cumming) o šokující drogové zkáze, která se šíří mezi studenty. Fanaticky se snaží přesvědčit rodiče o restriktivních opatřeních, která se musí podniknout dříve, než staré dobré Spojené státy podlehnou hrozbě odporné MARIHUANY! Jeden šluk trávy přece vyvolává v člověku manickou energii, sexuální nespoutanost a šílenství!

Puls

31. října 2010 v 17:50 | Susan
P
Originální název: Pulse
Český název: Puls
Žánr: Horor/ Thriller
Rok: 2008
Hrají: Kristen Bell, Ian Somerhalder
Kristen as: Mattie

Popis:
Pulse je natočený jako remake úspešného japonského hororu "Kairo". Film vypráví o skupině mladých studentů, která sa musí vyrovnat so záhadnou smrtí svého kamráda. Brzy však zjistí, že to nebyla sebevražda. Přes monitory, displeje telefonů a rádiové vlny ijm nedají spát duchové. Co když bezdrátová mobilní technologie může sprostředokovat kontakt s iným světem? A co když tento svět využije tuto technologii, aby se dostal k nám? Když zapnete mobil nebo email, jste infikovaný a začnete zabíjet. Právě toto sa stane na školních internátech...

Kopačky

31. října 2010 v 17:18 | Susan
forgetting sarah marshaal
Originální název: Forgetting Sarah Marshall
Český název: Kopačky
Rok: 2008
Žánr: Komedie
Hrají: Kristen Bell, Jason Segel, Mila Kunis
Kristen as: Sarah

Popis:
Peter Bretter (Jason Segel) je sympatický třicátník, který se živí psaním hudby k televizním seriálům a chodí s hvězdičkou jednoho z nich - blonďatou divou Sarah Marshall (Kirsten Bell). Bohužel mu dala kopačky, jen co skončily úvodní titulky filmu. Peterovi, který ji miloval vroucně a šíleně, se v tu chvíli zhroutil svět. Recept na zlomené srdce dostane od kamaráda - má jím být naprostá změna prostředí. Peter si vybere Havajské ostrovy, které by na léčbu žalu byly opravdu ideální, kdyby si ho pro nevázané randění pod palmami nevybrala i jeho bejvalka s novým milencem (Russell Brand). V bezvýchodné situaci sebere Peter poslední zbytky své hrdosti a rozhodne se pochlapit a bojovat.

Fanoušci

31. října 2010 v 16:44 | Susan
fanboys
Originální název: Fanboys
Český název: Fanoušci
Žánr: Dobrodruný/ Drama
Rok: 2009
Hrají: Kristen Bell, Sam Huntington, Dan Fogler
Kristen as: Zoe

Popis:
Píše sa rok 1999 a do kín sa chystá premiéra Star Wars: Episode I. Pro fanoušky hvězdných válek znamená první epizoda víc než jen film, je to cesta jejich života. Celé dny tráví debatovaním o přínosuo tohto filmu do světové kinematografie. Ješte před premiérou jeden z nich zjistí, že je nemocný a nemusí sa jí dožít. Co by pro něho však neudělaji jeho kamarádi? Vydají se na dlouhou cestu na Skywalker Ranch, aby se podívali na Svatý Grál všech sci-fi filmů. Podaří sa jim přesvědčit Georga Lucasa na soukromou projekci ještě před premiérou?

Performance of Angels in America

30. října 2010 v 13:25 | Susan
Tady jsou ještě fotky z divadla na kterých je Anne se samotným autorem představení Angels in America, ale je jich bohužel jen pár.

   imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

28.10.- Arriving to the Angels in America Performence

30. října 2010 v 13:20 | Susan |  A- Candids 2010
candids
Anne příjela se svým přítelem ve čtvrtek na premiéru nové divadelní hry na Brodway Angels in America ve které hraje herec Zachary Quinto.

2010 Lanvin Halloween Extravaganza

30. října 2010 v 9:26 | Susan
Anne se včera zúčastnila v New Yorku jedné z Halloweenských akcí. No doufám, že takhle oblečená je schválně, i když teda nevím, za co by šla. Jediné co se m líbí je ta maska, ale ten leopardí kostým je hrozný:)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Anne znovu v SNL

29. října 2010 v 9:32 | Susan |  A-News-Project
snl
Anne se již podruhé objeví v zábavném hudebním televizním pořadu Saturday Night Live, který vysílá stanice NBC. Poprvé v něm vystupovala v roce 2008 v epizodě nazvané Killers coby slavná chůva Marry Poppins. Teď si svojí účast zopakuje a to 20. listopadu, kde vystoupí v zábavné scénce spolu s britskou kapelou Florence and The Machine. Kromě Anne je na měsíc listopad naplánovaná účast dalších hvězd jako je například Rihanna nebo Scarlett Johansson.

26.10.- On the set of 'The Amanda Knox Story' II.

28. října 2010 v 10:20 | Susan |  On the set
Objevily se další fotky z natáčení a znovu z úterý, ale natáčela se už jiná scéna, dle fotek lze soudit, že nějaká romantická:)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

26.10.- On the set of 'The Amanda Knox Story'

27. října 2010 v 11:25 | Susan |  On the set
Mám tu pro vás další fotky z natáčení a to ze včerejška. Hay je na fotkách se svým filmovým přítelem, italským hercem, Paolem Romiem. Jinak oficiální název filmu byl změnen na True Stories: The Trials of Amanda Knox.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com  imagebam.com

25.10.- On the set of 'The Amanda Knox Story'

26. října 2010 v 10:32 | Susan |  On the set
Hayden nám začala v Římě natáčet její nový film, o kterém jsem vám zde už několikrát psala a to The Amanda Knox Story. Tady máte pár fotek ze včerejšího natáčení. Hayden bude mít ve filmu také paruku, jak můžete vidět:)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com