Listopad 2010

Anne bude společně s Jamesem Francem moderovat Oscary!

30. listopadu 2010 v 16:17 | Susan |  A-News-Project
anne and james franco
Mám pro vás jednu naprosto báječnou zprávu- Anne byla vybrána společně s Jamesem Francem na moderování letošních Oscarů:)
Předávání Oscarů se blíží docela rychle. Objevují se první favorité, ale jména nominovaných zatím nevíme a o vítězích bude rozhodnuto teprve 27. února. Jedna z těch podstatnějších informací však přeci jenom už oznámena byla.
83. ročník předávání Oscarů budou moderovat James Franco a Anne Hathaway. Na první pohled je to možná trošku nečekaná volba, ale organizátoři slavnostního večera to vidí trošku jinak. Franco a Hathaway jsou podle nich mladí a talentovaní herci, kteří mají reprezentovat budoucnost Hollywoodu. S tím se nedá nesouhlasit. Oba dva by tedy měli show, která každý rok potichu trpí nedostatkem diváků, přinést trošku svěžesti a zájmu publika.
I když ani jeden z nich ve volném čase plesy zahrádkářů nemoderuje, večer v jejich společnosti by mohl být hodně zajímavý. James Franco už v několika komediích dokázal, že ví, jak podat publiku vtip a navíc by mohl oscarově zabodovat s dramatem 127 hodin. Anne Hathaway zase může krom své roztomilosti nabídnout i nějakou tu zkušenost se spolumoderováním oscarového večera. Před dvěma lety si ji jako partnerku alespoň na chvilku zvolil Hugh Jackman a jejich společný výstup rozhodně měl něco do sebe . Steve Martin a Alec Baldwin sice při posledním udělování nejprestižnějších filmových cen byli celkem fajn, mládí by ale mohlo Oscary příjemně oživit.

zdroj: moviezone.cz

Gotham Independent Film Awards

30. listopadu 2010 v 12:02 | Susan
Anne včera jako spousta dalších celebrit zahrnujících Hilary Swank, Leighton Meester nebo Julianne More navštívila Gotham Independent Film Awards. Anne tu dle mého názoru vypadala báječně- nijak to nepřehnala s účesem, líčením, šperky a i šaty od Dolce and Gobbana jí strašně sluší.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

50 Best-Dressed Celebrities of 2010

28. listopadu 2010 v 12:38 | Susan |  A- Awards
polls
Ještě tu mám jeden žebříček a tentokrát je to žebříček časopisu Teen Vogue o nejlépe oblékaných celebritách roku 2010. Anne je v něm také, ale až na předposledním místě.

1. Alexa Chung
2. Emma Roberts
3. Carey Mulligan
4. Kate Bosworth
5. Lea Michele
6. Camilla Belle
7. Kristen Stewart
8. Taylor Swift
9. Olivia Palermo
10. Rachel Bilson
49. Anne Hathaway

100 Popsugar Star of Year 2010

28. listopadu 2010 v 12:19 | Susan |  A- Awards
polls
Jak už to tak bývá, na konci roku se objevují samé ankety a takovou jednu si sestavila stránka popsugar. Udělala seznam nejlepších celebrit pro rok 2010 a Anne je v něm na 30. místě.

1. Robert Pattinson
2. Sandra Bullock
3. Reese Witherspoon
4. Ryan Reynolds
5. Jennifer Aniston
6. Brad Pitt
7. Johnny Depp
8. Rachel McAdams
9. George Clooney
10. Beyonce Knowles
30. Anne Hathaway

Anne si chce zahrát v Glee

27. listopadu 2010 v 12:19 | Susan |  A-Article
icon
Anne se  v nedávném rozhovoru v Show Jimmyho Fallona přiznala, že patří k fanouškům kultovního seriálu Glee a dokonce by si ráda v seriálu i zahrála. Strávila i nějaký čas nad tím, že si pro sebe vymyslela postavu, kterou by si případně chtěla zahrát a to lesbickou tetu jedné z hlavních postav Kurta Hummela.
,, Strašně ráda bych si zahrála v Glee," uvedla Anne v pořadu. ,, Můžu se k něčemu přiznat? Dokonce jsem si už vymyslela vlastní charakter a děj, který by se k němu hodil. Chtěla bych si zahrát Kurtovo dlouho ztracenou tetu, sestru jeho matky, která se vrátí domů, aby pomohla Kutrovi vypořádat se s jeho sexualitou. Vybrala jsem si i písničku, kterou bych si ráda zazpívala a to No One is Alone od Stephana Sondheima."
Pokud se tvůrci rozhodnou přijmout Annin nápad, zařadila by se po bok dalších hvězd jako je Britney Spears nebo Gwyneth Paltrow, které v seriálu také hostovali.

Bachmann-Strauss Dystonia & Parkinson Foundation Event

27. listopadu 2010 v 11:48 | Susan
Anne se objevila na speciální večeři nadace The Bachmann-Strauss Dystonia & Parkinson Foundation. Právě dívku nemocnou Parkinsonovou chorobou si zahrála ve svém novém filmu Love and Other Drugs a v rámci akce kromě promítání jejího filmu mluvila i o své zkušenosti s touto nemocí a o důležitosti seznámit s ní co nejvíc veřejnost.
Anne se mi tu moc nelíbí, nevím ta sukně mi k ní nějak nesedí...

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Interview IV.- Los Angeles Times

26. listopadu 2010 v 0:38 | Susan |  A-Interview
icon
Ačkoliv je už po půlnoci a ráno stávám v sedm spát se mi nechce ani náhodou, ale za to může kamarádka, která mě totálně nabudila dnešní večerní procházkou po městě, která ve mě vždy vyvolá naprostý příval energie a skvělé nálady, ale to, co ty naše srazy obnáší sem radši psát nebudu:) Každopádně jsem přeložila asi během dvaceti minut rozhovor pro Los Angeles Times a cítím se na to, že asi ještě vrhnu na ten druhý pro EW:)


Anne si živě připomíná chvíle, kdy se poprvé setkala s Jakem Gyllenhaalem: Bylo to na natáčení Zkrocené hory v roce 2005, kde si zahrála zanedbávanou manželku zničeného kovboje Jaka a také spolu natáčeli sexy rande na zadní sedačce auta.
,, Jake se mě dotýkal všude kromě mých prsou, " říká Anne během našeho rozhovoru o jejich novém společném filmu Love and Other Drugs, který bude v kinech promítán už v pátek. ,, Dělali jsme to velmi systematicky. Zakryla jsem se, on mi přinesl ručník, vylezla jsem z auta, šla jsem do šatny a oblékla se. A najednou za stěnou slyším hlas. Byl to Jake a říkal: Oh, Annie, víš, věc se má tak...v téhle scéně, pokud bychom chtěli, aby to vypadalo doopravdy věrohodně...prostě si myslím, že...víš...hmm...můžu se dotknout tvých prsou?"

24.11.- On the set of 'The Amanda Knox Story'

25. listopadu 2010 v 23:32 | Susan |  On the set
Další fotky Hayden z natáčení filmu o Amandě Knox. Líbí se mi to její oblečení, takové botky si chci už dlouho koupit ale bez těch třásní a takový svetr by taky nebyl k zahození, ale ta paruka mi k ní vážně nesedí...

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Photoshoot 05- LA Times

25. listopadu 2010 v 17:00 | Susan |  P-2010
Anne a Jake nafotili další společný photoshoot, tentokrát je to pro Los Angeles Times. Rozhovor snad co nejdřív přeložím ještě chci i ten pro Entertainment Weekly, tak snad o víkendu.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

21.11.- "Saturday Night Live" After-Party

25. listopadu 2010 v 16:37 | Susan |  A- Candids 2010
candids
Ach jo, jak na truc, když je nejvíc novinek, mi nejde dva dny internet, no nic, jdu rychle přidat novinky, kdyby se zas hodlal vypnout:)
Anne po učinkování v show v Saturday Night Live zašla na afterparty, která se potom konala. Trošku jí byla nepřítomnost paparazzi nepříjemná, ale kdoby se divil, přesto se však dokázala usmát:)

21.11.- Porta Portese Flea Market in Rome

23. listopadu 2010 v 20:01 | Susan |  Candids 2010
Hayden trávila nedělní odpoledne v Římě na trzích nakupováním spolu se svou maminkou a kamarádkami. Ty fotky jsou pěkné, hlavně jak tam Hayden jí to kuře, to nemá chybu:)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Photoshoot 04- SNL

23. listopadu 2010 v 11:05 | Susan |  P-2010
Anne nafotila v rámci účasti v Saturday Night lLve nový photoshoot. Je prostě úžasný, miluju ty jejich photoshooty a myslím, že je i hezčí než ten, co nafotila v roce 2008, když tam taky byla.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Saturday Night Live (Thanksgiving Part)

21. listopadu 2010 v 16:33 | Susan
Jak možná víte nebo nevíte Anne byla včera speciálním hostem v pořadu Saturday Night Live spolu se skupinou Florence and the Machine a byla opravdu úžasná. Dneska ráno jsem se na to koukala a celou dobu jsem se smála:) Nejlepší byla ta scéna se zasnoubením prince Williama s Kate nebo Anne jako Alanis Morrisette:)

Promo video:

Celý díl: 
Na celý pořad se můžete kouknout online na stránce NBC a to tady
a nebo si můžete celý díl stáhnout a to tady

Stills:

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Interview III.- Yahoo Page

21. listopadu 2010 v 10:50 | Susan |  A-Interview
icon
Anne Hathaway se ve své novém romanticko komedickém dramatu Love and Other Drugs znovu sešla se svým hereckým kolegou z Brokeback Mountain Jakem Gyllenhaalem.
Její výkon jako Maggie, sexuálně otevřené dívky, která potká farmaceutického prodejce a překvapivě se do něj zamiluje, vyvolal diskuze i o možném získání Oscara.
Anne Hatahway se rozpovídala o svém filmu a o tématech, které jsou s ním spojené a to od léků až po lásku.

Max 60 Seconds

20. listopadu 2010 v 19:29 | Susan |  A- Video-Interview
Tak tyto dvě videjka musíte povinně zkouknout:) Ale opravdu, už dlouho jsem se tak nepobavila:) Anne a Jake si navzájem kladou a odpovídají na různé otázky při nichž se opravdu pobavíte a pokocháte tím, jak skvělí oba jsou:)