Prosinec 2010

The New Beginning

31. prosince 2010 v 10:06 | Susan
ikon
No teď, když to přišlo, tak nějak nevím co napsat:) Tak to bude krátké a stručné. Stěhuju se na nový blog, který bude už jenom o Anne! Dlouho jsem o tom přemýšlela a prostě to tak udělám. Není to tím, že bych Hayden a Kristen přestala mít ráda, to ne, pořád jsou moje oblíbené herečky, ale prostě už asi ne tak moc, jako předtím. Strašně mi přirostla k srdci Anne a chtěla bych se věnovat jenom jí a abych odsuď vymazala Hayden a Kristen mi připadá jako mazat historii tohodle blogu, kde jsem přece jenom strávila rok a půl, a prosto jsem si radši založila blog nový.
No, tak kdo by měl zájem, zůstat se mnou spřátelený a nebo rád navštěvoval i můj nový blog, najdete mě na adrese lovely-annehathaway.blog.cz. Budu za to moc ráda, nerada bych o vás přišla.
Tak to bude asi vše, psaní a vyjadřování se mi nikdy moc nešlo, ale tak snad to podstatné jsem vystihla.

Fanmade Video- Anne and Jake

28. prosince 2010 v 19:49 | Susan
Jedno naprosto nádherné fanmade videjko s Anne a Jakem:)) Doporučuji shlédnout, je opravdu pěkně a vtipně udělané:)


Upload- Movie Stills

27. prosince 2010 v 22:00 | Susan
Taková malinká aktualizace stills:) Jednak dvě nové fotky k Love and Other Drugs a třetí je pak k Anninu filmu One day, který bude mít premiéru příští rok v létě.

imagebam.com  imagebam.com  imagebam.com  imagebam.com

Anne stále pracuje na filmu o Judy Gerland

25. prosince 2010 v 18:41 | Susan |  A-News-Project
ikon
V roce 2009 bylo oznámeno, že se chystá biografický snímek o životě Judy Gerland založený na knize Gerald Clarke Get Happy: The Life of Judy Gerland a právě hlavní postavu měla ztvárnit Anne. Projekt o zpěvačce, která bojovala s drogovou závislostí, měla děsivý vztah se svou matkou, zažila hodně manželství a nevěr, a přesto se stala jednou z největších hvězd na světě, poté utichl, ale podle všeho to vypadá, že se na něm stále pracuje.
Anne v nedávném rozhovoru pro BBC Radio Four prozradila, že na filmu stále pracuje, a že jeho realizace trvá tak dlouho, protože se všichni snaží připravit se na to co nejlíp. ,, Je to velmi citlivý projekt a existuje tolik příběhů o jejím životě, že se snažíme opravdu pečlivě najít tu správnou cestu," řekla k tomu Anne. ,, Takže proto nám to tak trvá. Vím, že se to zdá jako nekonečný proces, ale snažíme se nic neuspěchat a nepodcenit. Před pár týdny jsem měla schůzku s producenty a všichni jsme velmi motivivaní a připravení udělat to co nejlíp."
Anne také řekla, že doufá, že produkce začně do dvou let a že zatímco podle plánu bude ve filmu zpívat ona, má strach, že fanoušci by radši slyšeli originální hlas Judy Gerland. ,, Určitě neumím zpívat jako Judy Gerland, ale podle plánu bych měla ve filmu zpívat. Myslím so ale, že by lidé byli naštvaní, kdyby neslyšeli ve filmu milovaný hlas Judy. Takže podle plánu bych měla zpívat, ale nevím, jestli to tak dopadne. 

Top 100 of the Year 2010

25. prosince 2010 v 18:37 | Susan |  A- Awards
anne
Stránka IMBD každý rok vyhlašuje žebříček jejich nejolbíbenějších celebrit a pro rok 2010 se v něm Anne umístila na 51. místě. Po loňsku, kdy byla 28., je to trochu pokles, ale i tak předhonila například Emmu Watson nebo Keiru Knightley, takže gratuluju:)

1. Johnny Depp
2. Kristen Stewart
3. Robert Pattinson
4. Leonardo DiCaprio
5. Brad Pitt
6. Robert Downey Jr.
7. Christian Bale
8. Gerard Butler
9. Megan Fox
10. Zoe Saldana
51. Anne Hathaway

Šťastné a Veselé!

23. prosince 2010 v 19:06 | Susan
ikon
Vánoce, Vánoce přicházejí...no spíše už přišly, a to tak rychle, že mě stále zaráží, jak to vše mohlo tak neskutečně rychle utéct, ale každopádně je to tak a po roce je tu zase ten nejkouzelnější čas v roce, na který se snad nikdo nedokáže netěšit:) U nás je to teda trochu s předčasem, což znamená že už v listopadu pečeme cukroví, zdobíme byt a snažíme se zpívat vánoční koledy, ale to je takhle u nás se vším- vždy natěšení na vše a následně zklamaní, jak ryhle to uteklo. To jsem, ale trochu odbočila, a tak se radši vrátím k původnímu účelu článku, kterým bylo popřát vám šťastné a veselé svátky, jak krásná fráze, která de mého vyjadřuje úplně vše a není jí třeba nijak více rozebírat a nebo doplňovat:)
Takže prostě šťastné a veselé svátky a doufám, že se tu po Novém roce všichni ve zdraví sejdeme:)

A na závěr si jí prostě nemůžu odpustit, klasika co:)


Sneak Peek- Love and Other Drugs

22. prosince 2010 v 11:24 | Susan |  Love and other drugs
Čirou náhodou jsem dneska narazila na ukázky z Love and Other Drugs a musím se s vámi o ně podělit:) Je jich celkem pět a jsou naprosto úžasné:)) Teda hlavně první dvě mě dostaly do kolen:)) Ta první a druhá jsou prostě kouzelné a to doslova:)) Ale všech pět je skvělých, například ve zbývajících třech se podle mě pobavíte:)Český trailer- Rio

21. prosince 2010 v 15:47 | Susan |  Rio
Na Rio se objevil už i český trailer, tak co říkáte na dabing? Podle mě se originálu nevyrovná, ale není to zas takový děs:)
Jinak video nejde vložit, takže ho najdete tady.Posters- Rio

21. prosince 2010 v 15:42 | Susan |  Rio
Dneska tu budu mít pro vás pár novinek o animáku Rio, ve kterém Anne dabuje papouška Jewel. Takže jako první pár pěkných plakátů k filmu:) V Amrice bude film už 8. dubna u nás si na něj bohužel budeme muset počkat až do 14. května

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Featurette- Love and Other Drugs

20. prosince 2010 v 21:16 | Susan |  Love and other drugs
Mám tu pro vás jedno videjko o Love and Other Drugs, dá se říct takový film o filmu- komentáře Jaka a Anne a scény z filmu:)


Anne vyhrála Satellite Awards

20. prosince 2010 v 21:08 | Susan |  A-News-Nomination and Winner
ikon
Anne včera obdržela první ocenění za svůj výkon ve svém novém filmu Love and Other Drugs a to na Satellite Awards, kde vyhrála v kategorii nejlepší herečka v komedii. Anne porazila herečky jako Julianne Moore nebo Annette Bening, takže gratulace je na místě:) Tak snad vyhraje i ten Zlatý Glóbus:)

Madame Figaro French (December 2010)

19. prosince 2010 v 18:41 | Susan |  A-Scans
Anne se objevila na obálce dalšího časopisu, tentokrát asi méně známého francouzského magazínu Madame Figaro. Objevily se kompletní scany, kterým ale vůbec nerozumím díky mé nulové znalosti francoužšiny, ale nafotila pro něj taky nový photoshoot, jak můžete vidět na scanach, tak snad se co nejdřív objeví samotný photoshoot:)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Anne and Jake´s favorite songs

18. prosince 2010 v 10:34 | Susan
icon
Nějak nemám blogovací náladu, spíše jí nahradila vánoční, takže se mi nechce moc přidávat a navíc odjíždím dneska kë kamarádce, tak se tu ani po zbytek víkendu neukážu, ale předtím vám sem přidám jeden článek. Anne a Jaka se v nedávném rozhovoru ptali na jejich nejoblíbenější romantickou písničku všech dob. Anne řekla, že nemůže říct všech dob, ale že v současné době si oblíbila akustickou verzi písničky Hysteric od Yeah Yeah Yeahs. Jake si z toho udělal trochu srandu a odpověděl, že písničku od Willowa Smithe Whip My Hair na čež tam začali s Anne tancovat:)No nic, tady máte obě písničky na ukázku, abyste viděli jaký mají vkus:)


Yeah Yeah Yeahs- Hysteric


Photoshoot 07- James White

15. prosince 2010 v 18:33 | Susan |  P-2010
Anne společně s Jakem nafotila další nádherný photoshoot, tentokrát pro Entertainment Weekly jehož autorem je James White. Jsou to kouzelné fotky, dokonce z nich plánuji design, ale uvidíme:)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Anne nominována na Golden Globes

14. prosince 2010 v 16:14 | Susan |  A-News-Nomination and Winner
icon
Dneska byly zveřejněny nominace na Zlatý Glóbus a Anne získala taky nominaci a to na nejlepší herečku v komedii nebo muzikálu. Nominaci také získal film Alenka v říši divů ve kterm Anne hrála a to v kategoriích nejlepší komedie nebo muzikál. Nominován byl i Jake za roli v Love and Other Drugs. slavnostní předávání cen se uskuteční už 16. ledna, takže koukejte držet palečky:)
Best Actress in a Motion Picture (Comedy or Musical):
Annette Bening, "The Kids Are All Right"
Anne Hathaway, "Love and Other Drugs"
Angelina Jolie, "The Tourist"
Julianne Moore, "The Kids Are All Right"
Emma Stone, "Easy A"