Heroes-News

Hrdinové na Prima Cool

27. května 2010 v 17:22 | Susan
ikon
Stanice Prima Cool na které jsme mohli vidět už první dvě série seriálu Hrdinové, ve kterém hraje Hayden postavu Claire Bennettové, nám od 4. června připravila vysílání už 3. a zároveň předposlední série seriálu. Každý pátek si tak můžete koukat a nebo alespoň připomenout další osudy našich Hrdinů.
Navíc dneska od 21:15 bude Prima Cool vysílat unikátní dokument o seriálu ve kterém si můžete připomenout předcházející série, dozvědět se zajímavosti o seriálu, natáčení, efektech, hercích a postavách.

Hrdinové definitivně zrušeni!

21. května 2010 v 11:29 | Susan
ikon
Televizní stanice NBC na které byl seriál Hrdinové vysílán oznámila na tiskové konferenci, že seriál už dále vysílat nebude. Sledovanost Hrdinů totiž v poslední době rapidně klesla v porovnání s 1. sérii a značný podíl na zrušení má hlavně to, že se seriál stal nejstahovanějším seriálem loňského roku. Je tu ale ještě malá šance, že seriál odkoupí jiná televizní stanice, protože Heroes má stále značnou popularitu a také se prodiskutovává možnost natočení filmu ve kterém by byly osudy našich hrdinů uzavřeny vzhldem k otevřenému konci 4. série.
Jak to nakonec teda bude bychom se měli dozvědět během několika dnů.
Je strašná škoda, že Hrdinové končí! Byl a stále patří mezi mé oblíbené seriály. Tak doufám, že se aspoň natočí film jako definitivní tečka.

Budou Hrdinové zrušeni?

20. ledna 2010 v 18:07 | Susan
ikon
Seriál Hrdinové, kde hraje Hay postavu Claire, bude asi zrušen. Stanice NBC potrdila, že po konci 4. série, která právě teď běží, plánají už další sérii nenatáčet. Není to jetě stoprocentí, ale už teď se sepisují petice na záchranu seriálu, takže pokud ho máte rádi můžete se taky podepst a to TADY

Premiéra čtvrté série a spoiler

6. července 2009 v 13:36 | Susan
ikon
Konečně byl zveřejněn datum 4. série Hrdinů, a to 21. září, v pondělí ve 20: 00 na NBC
Co se týče postavy Claire měla by začít chodit na vysokou školu, kde se potká se svou spolubydlící Annie, se kterou by měla mít více než přátelský vztah!
Dále by se měla zajímat mrtvolou, kterou nalezne před školou. A k podobným vraždám by mělo docházet i na jiných místech...
 
 

Reklama