Love and other drugs

Sneak Peek- Love and Other Drugs

22. prosince 2010 v 11:24 | Susan
Čirou náhodou jsem dneska narazila na ukázky z Love and Other Drugs a musím se s vámi o ně podělit:) Je jich celkem pět a jsou naprosto úžasné:)) Teda hlavně první dvě mě dostaly do kolen:)) Ta první a druhá jsou prostě kouzelné a to doslova:)) Ale všech pět je skvělých, například ve zbývajících třech se podle mě pobavíte:)


Featurette- Love and Other Drugs

20. prosince 2010 v 21:16 | Susan
Mám tu pro vás jedno videjko o Love and Other Drugs, dá se říct takový film o filmu- komentáře Jaka a Anne a scény z filmu:)

Trailer III.- Love and Other Drugs

14. listopadu 2010 v 20:18 | Susan
Deset dni pred uvedenim filmu do kin se objevil zcela nový trailer na Love and Other Drugs. Je uplne jinak a nove udelany a se spoustou nových scén.

Wallpapers- Love and Other Drugs

9. listopadu 2010 v 11:40 | Susan
Oficiální wallpapery k Love and Other Drugs, jeden z nich už zdobí mojí obrazovku:)
Taky byla spuštěna oficiální stránka, kterou najdete tady. Je tam i kvíz ve kterém mi vyšel opravdu zajímavý výsledek:)


imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Behind the Scenes Video- Love and Other Drugs

9. listopadu 2010 v 11:32 | Susan
Je tolik novinek, že je ani nestíhám ani sledovat na to přidávat:) Tak tedy tedy je jedna-bylo zveřejněno video z natáčení Love and Other Drugs, takže se můžete podívat jak nějak probíhalo natáčení:)

TV Spot-Love and Other Drugs

7. listopadu 2010 v 19:51 | Susan
Krátká, zato ale nádherná upoutávka na Love and Other Drugs. Jednak je to nádherně udělané a sestříhané, jednak jsou tam nové záběry a jednak je tam použita skvělá písnička od OneRepublic Secrets...no prostě perfektní:)


Jak to bude s LAOD u nás

3. listopadu 2010 v 13:57 | Susan
icon
Love and Other Drugs, nový film Anne ve kterém hraje spolu s Jakem Gyllenhaalem, má už i český název. Ten bude podle všeho Láska a jiné závislosti a podobně se bude jmenovat i na Slovensku( Láska a iné závislosti). Zatímco však premiéra filmu v Americe bude za necelý měsíc, konkrétně 24. listopadu, u nás si na něj budeme muset počkat až do příštího roku. V kinech ho totiž začnou promítat až od 10. března a to v originále s titulkami a přístupnost kvůli mnoha milostným scénám bude až od 12 neli od 15 let.

Behind the Scenes- Love and Other Drugs

11. října 2010 v 21:54 | Susan
Mám tu pro vás naprosto dokonalé fotky z natáčení Love and Other Drugs. Anne je tam s Jakem a režisérem Edwardem Zwickem.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Poster- Love and Other Drugs

8. září 2010 v 14:55 | Susan
 Minule jsem ho tu pro vás měla ve špatné kvalitě, ale dneska se konečně objevil v pořádné- plakát k filmu Love and Other Drugs:) Trošku mě zarazil, protože takhle jsem si ho rozhodně nepředstavovala, ale líbí se mi:)


   imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Trailer II.- Love and Other Drugs

17. srpna 2010 v 11:30 | Susan
Další trailer na film Love and Other Drugs. Jsou tam scény z prvního ale i mnoho nových. První se mi asi líbil víc, ale i tenhle je rozhodně pěkný, ale řekla bych smutnější.

Stills- Love and Other Drugs

16. srpna 2010 v 9:51 | Susan
Po traileru tu mám taky první stills k filmu Love and Other Drugs. Strašne se na ten film teším, ten trailer jsem už videla snad milionkrát:)

imagebam.com  imagebam.com  imagebam.com  imagebam.com

Trailer- Love and Other Drugs

14. srpna 2010 v 11:33 | Susan
Konečne se objevil trailer na nový film Anne Love and Other Drugs ve kterém hraje po boku herce Jaka Gyllenhaala! Strašne se mi líbí a už se nemuzu dočkat filmu:)


Love and other drugs

4. ledna 2010 v 18:29 | Susan
poster
Originální název: Love and Other Drugs
Český název: Láska a jiné závislosti
Rok: 2010
Žánr: Romantický/Drama
Hrají: Anne Hathaway, Jake Gyllenhaal
Anne as: Maggie

Popis:
Jamie Reidy (Jake Gyllenhaal) je dealerem Viagry. Když se však potká s půvabnou Maggie (Anne Hathaway), jež trpí Parkinsonovou nemocí, vzniká mezi dvěma odlišnými typy lidí nekonvenční romantický vztah. Film je adaptací knižní předlohy spisovatele Jamie Reidya - Hard Sell: The Evolution of a Viagra Salesman. 
 
 

Reklama